TELEMARKETER – PRACA ZDALNA

  • Data publikacji: 29/07/2020
    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska

Private Corporate Consulting Sp. z o. o.

Kim jesteśmy?

Od kilku lat przygotowujemy najlepsze szkolenia dla administracji publicznej. Działamy etycznie, tworząc szkolenia, w których sami chcielibyśmy uczestniczyć. Rocznie organizujemy ok. 1200 szkoleń.

Specjalizujemy się w szkoleniach dla: Urzędów Miast i Gmin, Ośrodków Pomocy Społecznej, Urzędów, Stanu Cywilnego, Urzędów Pracy.

Jeśli jesteś zdyscyplinowany i potrafisz zorganizować sobie pracę, dobrze władasz językiem ojczystym i masz świetną dykcję?

Chcesz pracować efektywnie a nie ciężko? - zapraszamy do naszego zespołu!

Telemarketer – praca zdalna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Będziesz odpowiedzialny/a za:

-kontakt telefoniczny z klientami naszej firmy,
-obsługę poczty elektronicznej,
-opiekę nad klientami.

WYMAGANIA:

Od Ciebie oczekujemy:

- znajomości obsługi pakietu MS Office (przede wszystkim Word i PDF, obsługa poczty elektronicznej),
- jeśli masz doświadczenie w kontaktach z klientami i w sprzedaży produktów lub doświadczenie w telemarketingu – jesteś odpowiednim kandydatem,
- dyspozycyjności w wymiarze ok. 5 h dziennie (może być więcej) w pierwszej połowie dnia,
- wolne weekendy i popołudnia (praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:00),
- chęci i zaangażowania w powierzone obowiązki,
- mile widziane doświadczenie w pracy na prowizji.

FIRMA OFERUJE:
Proponujemy:

- pracę z domu, w najbardziej przyjaznej dla Ciebie atmosferze,
- przeszkolimy Cię – w ciągu 5 dni zdobędziesz wiedzę, która da Ci możliwość zarabiania pieniędzy,
- wsparcie na każdym etapie współpracy,
- oferujemy Ci umowę o współprace lub umowę zlecenie,
- W 2 pierwszych miesiącach otrzymujesz premię wdrożeniową płatną po każdym przepracowanym miesiącu - za pierwszy miesiąc do 400 zł brutto i za 2 miesiąc do 400 zł brutto (w sumie do 800 zł brutto,
- gwarantujemy wysokie premie na skuteczność,
- zapewniamy narzędzia do pracy; nowoczesny system, aplikacje do wykonywania połączeń oraz pocztę służbową, potrzebujesz tylko komputera z podłączeniem do Internetu i słuchawek z mikrofonem.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Praca w dziale obsługi pacjenta

    Praca w dziale obsługi pacjenta

    Obsługa klienta call center Łódź (łódzkie) 30/09/2019

    Praca w dziale obsługi pacjenta. Praca na cały etat od poniedziałku do niedzieli w zależności od grafiku oraz możliwość pracy tylko w weekendy. PsychoMedic Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna ogłasza rekrutacje do pracy na recepcję. Zapraszamy stud...

  • Współpracuj jako Konsultantka Betterware

    Współpracuj jako Konsultantka Betterware

    Obsługa klienta call center Bargów (lubuskie) 01/09/2019

    Kupując produkty do domu oraz kosmetyki taniej dla siebie, sprzedając je innym (marża 23-30%) lub zapraszając inne osoby do współpracy dodatkowe bonusy od 3-15% oraz premie. Forma współpracy zależy od Ciebie: -bezpłatna rejestracja -rabat podstawowy ...

  • Pracownik Centrum Obsługi Telefonicznej

    Pracownik Centrum Obsługi Telefonicznej

    Obsługa klienta call center Kielce (świętokrzyskie) 22/03/2017

    Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) poszukuje dla swojego Klienta pracownika na stanowisko: Pracownik Centrum Obsługi Telefonicznej Miejsce pracy: praca zdalna Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i orzeczenie o niepełnosprawn...