POMOCNIK (K/M) PRACA DLA STUDENTÓW BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - NIEMCY

  • Data publikacji: 18/06/2020
    • Rzeszów, podkarpackie, Polska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Meppen

Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy

Zakres obowiązków:
- Prace porządkowe w ogrodzie (m.in. koszenie traw, przycinanie żywopłotów)
- Drobne naprawy w mieszkaniach pracowniczych
- Rozbiórki
- Sprzątanie

Oferujemy:
- Zatrudnienie na okres wakacji (max. 3 miesiące)
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,50 € brutto/h
- Studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne
- Zagwarantowane minimum 40 h pracy w tygodniu
- Zapewniamy buty robocze
- Zwrot za dojazd do Niemiec w wysokości 80 €, jeżeli przepracujesz ok. 3 miesięcy.
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (odpłatne ok. 59 € za tydzień) oraz dojazd do pracy
- Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:
- Zdolności techniczne
- Mile widziane doświadczenie w budownictwie lub na podobnym stanowisku
- Znajomość języków obcych niewymagana!
- Samodzielność, rzetelność i dokładność
- Czynne prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pomocnik student na adres e-mail:

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0 048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • POMOCNIK (K/M) W CENTRUM OGRODNICZYM - NIEMCY

    POMOCNIK (K/M) W CENTRUM OGRODNICZYM - NIEMCY

    Praca za granicą Rzeszów (podkarpackie) 18/06/2020

    Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: POMOCNIK (K/M) W CENTRUM OGRODNICZYM - NIEMCY Miejsce pracy: Nordhorn / teren przygraniczny Zakres obowiązków: Wykładanie towaru Podstawowa piel...

  • PRACOWNIK (K/M) - MYCIE SKRZYNEK POD CIŚNIENIEM - NIEMCY

    PRACOWNIK (K/M) - MYCIE SKRZYNEK POD CIŚNIENIEM - NIEMCY

    Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: PRACOWNIK (K/M) - MYCIE SKRZYNEK POD CIŚNIENIEM - NIEMCY Miejsce pracy: Dohren (Niemcy) Praca bez znajomości jezyka niemieckiego! Zakres obowiąz...

  • PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M)- BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA- RÓWNIEŻ PARY - NIEMCY

    PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M)- BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA- RÓWNIEŻ PARY - NIEMCY

    Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M)- BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA- RÓWNIEŻ PARY - NIEMCY Miejsce pracy: Haren/Wietze (Dolna Saksonia) Firma, dla której r...