Pracownik (k/m) – mycie okien – Niemcy

  • Data publikacji: 22/07/2020
    • Polska

Pełny etat

Miejsce pracy Lingen/Meppen/Haren

Zakres obowiązków:
Ręczne mycie różnego rodzaju powierzchni szklanych (okien, witryn, ścian działowych, luksferów), ale nie na wysokości!
Czyszczenie ram i izolacji
Mycie okien zarówno w domach prywatnych, jak i biurach

Oferujemy:
Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Wynagrodzenie 14 € brutto/h
Dodatki za pracę w niedziele i święta
Samochód służbowy
Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – wymóg konieczny
Znajomości języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2/B1
Prawa jazdy kat. B – wymóg konieczny
Wysokiej kultury osobistej
Zdolności do szybkiego przystosowywania się
Samodzielności i rzetelności

Jak aplikować - dodatkowe informacje
Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041 / vt@cp-personal.com

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par!

    Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par!

    Praca za granicą 22/07/2020

    Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par! Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze Zakres obowiązków: • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich • Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w...

  • Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz!

    Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz!

    Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz! Pełny etat Miejsce pracy Lingen/Meppen/Haren Zatrudnienie bezpośrednie w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus, nie przez agencję pracy! Zakres obowiązków: Sprzątanie mieszkań pracowniczych, biur, prywatnych do...

  • Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy

    Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy

    Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko komisjoner/pracownik magazynu Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy Pełny etat Miejsce pracy Burgwedel koło Hannoveru BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYK...